Úvodní stránka > Aktuality

Aktuality

Pokyny k zaparkování

Den vzniku samostatného čs. státu oslavují dopraváci prací

Publikováno: 30.10.2017 Autor: Nikola Hájková

Den vzniku samostatného čs. státu neodmyslitelně patří k jednomu z nejdůležitějších v historii dřívějšího Československa i v moderních dějinách samostatné České republiky. Většina lidí v tento sváteční den užívá volna, ale pro Oddělení dopravní a pořádkové služby našeho velitelství je to den možná nejnáročnější v roce. Jak se říká, „všechno, co má ruce a nohy“ je v tento den v zaměstnání.

Vojenská policie se představila na Dni s armádou

Vojenskou policii obklopily na pražské Letné tisíce lidí

Publikováno: 25.9.2017 Autor: Nikola Hájková

Od brzkého sobotního rána 23. září zaplnily Letenskou pláň tisíce Pražanů, které sem v rámci akce „Den s armádou 2017“ přilákala současná i historická vojenská technika a statické i dynamické ukázky pozemních sil, vzdušných sil a ostatních složek resortu MO.

Příslušníci 3. LPT z řad VP a Piskačovi po boku brigádního generála Pavla Kříže

3. letecký poradní tým v čele s příslušníkem VP v misi bojovali proti dětské mozkové obrně

Publikováno: 21.8.2017 Autor: Nikola Hájková

Příslušníci 3. leteckého poradního týmu, kteří se nedávno vrátili ze zahraniční mise v Iráku, pomohli dobré věci. Založili dobrovolnou sbírku, která pomůže malému Mirkovi Piskačovi v boji s dětskou mozkovou obrnou.

Vojenští policisté České a Slovenské republiky zdokonalovali své dovednosti na cvičení Ochránce 2017

Publikováno: 14.7.2017 Autor: Nikola Hájková

Ve dnech 10. - 14. července se pod záštitou Velitelství ochranné směny Vojenské policie Praha uskutečnilo součinnostní cvičení Ochránce 2017 za účasti českých a slovenských vojenských policistů.

Někomu začínají prázdniny dovolenou, jinému službou u Vojenské policie

Publikováno: 3.7.2017 Autor: Nikola Hájková

Dne 3. července 2017 nastoupilo k Velitelství ochranné služby Vojenské policie Praha jedenáct nových příslušníků. Jako tradičně si prošli všemi základními školeními. Teď už jen musí ukázat, co v nich je, a že dokáží plně zvládnout úlohu vojenských policistů.

Stránky

Nahoru