Úvodní stránka > Aktuality

Aktuality

Společná fotografie účastníků workshopu

Mnohonárodní prapor vojenské policie NATO (NATO MNMPBAT) prošel náročným workshopem

Publikováno: 13.2.2018 Autor: Nikola Hájková

Mnohonárodní prapor vojenské policie NATO složený z příslušníků vojenských policií České republiky, Slovenska, Polska a Chorvatska úspěšně absolvoval první přípravnou část před blížícím se cvičením Sharp Lynx 2018.

Nejlepší střelci

Na soutěži odstřelovačů se příslušníci VeOSVP neztratili

Publikováno: 23.1.2018 Autor: Nikola Hájková

V sobotu 20. 1. 2018 se rotmistr Pavel Vrchota a nadrotmistr Jan Vodárek zúčastnili soutěže odstřelovačů. Soutěž pořádal Sportovní klub Policie Holešov a odehrávala se na střelnici Dobrotice.  Zápolilo v ní celkem 52 střelců ve 3 kategoriích.

První den v novém roce, první den v novém prostředí

Nový rok rozšířil řady VeOSVP

Publikováno: 2.1.2018 Autor: Nikola Hájková

Velitelství ochranné služby Vojenské policie Praha vykročilo do nového roku, jako již tradičně, s posilami. Dne 2. 1. 2018 se řady velitelství rozrostly o 9 nových příslušníků.

Bývalý podplukovník dělostřelectva se s nadšením zdravil se současnými příslušníky armády

Vojenští policisté jsou Ježíškovými vyslanci

Publikováno: 14.12.2017 Autor: Nikola Hájková

Vánoční čas má většina z nás spojený rodinou, radostnými chvílemi a dárky. Často se také myslí na děti, které to štěstí nemají a žijí bez svých blízkých v dětských domovech. Realizuje se mnoho sbírek, které jim mají jejich samotu v tomto období usnadnit.

Pokyny k zaparkování

Den vzniku samostatného čs. státu oslavují dopraváci prací

Publikováno: 30.10.2017 Autor: Nikola Hájková

Den vzniku samostatného čs. státu neodmyslitelně patří k jednomu z nejdůležitějších v historii dřívějšího Československa i v moderních dějinách samostatné České republiky. Většina lidí v tento sváteční den užívá volna, ale pro Oddělení dopravní a pořádkové služby našeho velitelství je to den možná nejnáročnější v roce. Jak se říká, „všechno, co má ruce a nohy“ je v tento den v zaměstnání.

Stránky

Nahoru